Studiehall på distans

Här får du stöd och hjälp av lärare utöver lektionstid. Du kan få stöd i ämnesfrågor, teknisk support med inloggning i konton eller Vklass.

Studiehallen är öppen för alla elever som studerar via Vuxenutbildning Sundsvall. Vi hjälper dig oavsett om du är distanselev hos någon av våra utbildningsanordnare eller studerar på plats.

Måndagar 9-12:

Annika Berg, annika.berg2@sundsvall.se telefon: 073-2742342

Måndagar 13-15:

Ann-Britt Andersson, ann-britt.andersson@sundsvall.se telefon:072-1432551

Linda Larsson, linda.t.larsson@sundsvall.se telefon: 070-1891359

Tisdagar:

9-12 Malin Åström, malin.astrom@sundsvall.se telefon: 072-1470250

13-15 Lidia Soukko, lidia.suokko@sundsvall.se telefon: 070-3999428

Onsdagar klockan 9-12:

Linda Larsson, linda.t.larsson@sundsvall.se telefon: 070-1891359

Torsdagar klockan 9-12:

Lidia Soukko, lidia.suokko@sundsvall.se telefon: 070-3999428

Linda Viklund, linda.m.viklund@sundsvall.se telefon: 070-1856387

Torsdagar klockan 13-15:

Christina Svensson, christina.svensson@sundsvall.se telefon: 070-1907882

Peter Hammarström. peter.hammarstrom@sundsvall.se telefon:070-1891371

Fredagar:

Peter Hammarström. peter.hammarstrom@sundsvall.se telefon:070-1891371

Naturkunskap

Tisdagar 13-15 och torsdagar 9-12. Telefon 070-399 94 28, lärare Lidia Suokko.

Engelska

Måndagar 14-15. Telefon 070-190 47 60, lärare Kicki Sundin.

Torsdagar 13-15. Telefon 072-147 08 82, lärare Kiki Blixt.

Matematik

Fredagar 8,30-11. Telefon 070-300 77 92, lärare Staffan Nilsson.

Svenska / Svenska som andraspråk

Onsdagar 9-10. Telefon 073-088 48 87, lärare Ellinor Gabrielsson. Telefon 070-639 36 54, lärare Lars Öhman.

 

Information kommer

 

 

Var sidan till hjälp?

  • Om du lämnar personuppgifter här kommer vi att behandla dessa enligt dataskyddsförordningen GDPR. Läs mer på sundsvall.se/personuppgifter. Det du skriver skickas direkt till den som uppdaterar sidan.