Modersmål – Språk och medarbetare

Här kan du finna våra modersmålslärare

Sabrija Rexhaj
sabrija.rexhaj@edu.sundsvall.se
070-190 79 03

Aminet Haruye
aminet.haruye@edu.sundsvall.se
070-190 82 68

Siham Abdulaziz
siham.abdulaziz@edu.sundsvall.se
070-190 79 04

Lamiss Yosif
lamiss.yosif@edu.sundsvall.se
070-191 31 99

Thaaer Yassin
thaaer.yassin@edu.sundsvall.se
073-270 27 51

Rana Al-Tameemi
rana.al-tameemi@edu.sundsvall.se
070-183 67 41

Khalil Hadi
khalil.hadi@edu.sundsvall.se
070-191 72 56

Hassan Al-Bazarkan
hassan.abdelhadi.al-bazarkan@edu.sundsvall.se
070-191 62 04

Manal Alhourani
manal.alhourani@edu.sundsvall.se
073-275 15 65

Hala Dib
hala.dib@edu.sundsvall.se
070-190 79 06

Amira Wahab Kadir
amira.wahab.kadir@edu.sundsvall.se
073-270 19 86

Marwa Najm
marwa.najm@edu.sundsvall.se
072-147 45 20

Marina Aktar
marina.aktar@edu.sundsvall.se
070-191 31 97

Matthew Knafelc
matthew.knafelc@edu.sundsvall.se
060-19 84 30
070-190 79 11

Jonathan James
jonathan.james@edu.sundsvall.se
070-190 79 14

Jerome Falasca
jerome.falasca@edu.sundsvall.se
070-184 21 98

Sarah Ellrose
sarah.ellrose@edu.sundsvall.se
070-190 79 12

Seija Torvela
seija.torvela@edu.sundsvall.se
070-191 72 86

Susanna Anttonen
susanna.anttonen@edu.sundsvall.se
070-190 82 84

Anaclet Bangiricenge
anaclet.bangiricenge@edu.sundsvall.se
072-143 25 04

Åsa Maria Dahlin
asa.dahlin@edu.sundsvall.se
073-270 19 89

Alessandro Weigert
alessandro.weigert@edu.sundsvall.se
073-844 07 29

Linlin Wang
linlin.wang@edu.sundsvall.se
070-583 85 18

Yuan Chen
yuan.chen@edu.sundsvall.se
070-190 82 64

Anaclet Bangiricenge
anaclet.bangiricenge@edu.sundsvall.se
072-143 25 04

Fakhrieh Zarar Ibrahim
fakhrieh.zarar@edu.sundsvall.se
070-190 82 69

Azad Zarar Ibrahim
azad.zarar@edu.sundsvall.se
070-190 82 71

Midia Mohamed
midia.mohamed@edu.sundsvall.se
070-190 79 05

Naasan Alshekh Ahmed
naasan.alshekh.ahmed@edu.sundsvall.se
070-183 67 43

Dilsoz Hussein Pakhshan
dilsoz.pakhshan@edu.sundsvall.se
070-190 82 77

Mette Myklebust
mette.myklebust@edu.sundsvall.se
072-083 25 48

Zohreh Rabipoor
zohreh.rabipoor@edu.sundsvall.se
070-191 72 51

Masoud Jahan Nia
masoud.jahan.nia@edu.sundsvall.se
073-270 51 78

Maryam Babazadehsaraj
maryam.babazadehsaraj@edu.sundsvall.se
073-271 32 02

Ahmad Setoodeh
ahmad.setoodeh@edu.sundsvall.se
070-190 83 08

Leila Amini
leila.amini@edu.sundsvall.se
070-190 82 91

Habib Ramazanali
habib.ramazanali@edu.sundsvall.se
072-143 40 03

Mariola Wojtulewicz
mariola.wojtulewicz@edu.sundsvall.se
070-191 31 98

Monika Czaja
monika.czaja@edu.sundsvall.se
073-271 32 02

Dzeneta Rahimovic
dzeneta.rahimovic@edu.sundsvall.se
070-190 83 04

Cornelia Madi
cornelia.madi@edu.sundsvall.se
072-500 05 31

Tatiana Jamkova
tatiana.jamkova@edu.sundsvall.se
070-190 83 05

Vahidat Tepsaeva
vahidat.tepsaeva@edu.sundsvall.se
070-191 32 09

Anna Kotova
anna.kotova@edu.sundsvall.se
070-191 80 81

Fadumo Hassan
fadumo.hassan@edu.sundsvall.se
070-190 83 07

Fadumo Ahmed
fadumo.ahmed@edu.sundsvall.se
070-580 33 43

Abdullahi Nuur
abdullahi.nuur@edu.sundsvall.se
070-190 79 18

Abdo Ali Ahmed
abdo.ali.ahmed@edu.sundsvall.se
072-146 65 19

Mohamed Ahmed
mohamed.ahmed@edu.sundsvall.se
070-190 79 07

Mabel Jara Rojas
mabel.jara@edu.sundsvall.se
070-190 83 09

Paola Llerena Rodriguez
Paola.rodriguez@edu.sundsvall.se
070-191 72 55

Florentina Tablac Jansson
florentina.tablac.jansson@edu.sundsvall.se
070-188 78 82

Catrin Lindberg
catrin.lindberg@edu.sundsvall.se
070-186 00 51

Nicole Jakobsson
nicole.jakobsson@edu.sundsvall.se
072-085 08 88

Arporn Aempadcha
arporn.aempadcha,arpaem@edu.sundsvall.se
070-190 83 14

Jintana Sangkhaenprom
jintana.snagkhaenprom@edu.sundsvall.se
070-190 83 15

Thongkham Sriinnoi
thongkham.sriinnoi@edu.sundsvall.se
070-190 83 16

Robel Alem
robel.alem@edu.sundsvall.se
070-190 83 18

Temesgen Weldegebriel
temesgen.weldegebriel@edu.sundsvall.se
073-270 27 46

Senait Weldegebriel
senait.tewelde.weldegebriel@edu.sundsvall.se
070-101 45 76

Yonatan Woldeyesus
yonathan.woldeyesus@edu.sundsvall.se
070-550 91 66

Dilek Yücel
dilek.yucel@edu.sundsvall.se
070-190 83 13

Savas Ertas
savas.ertas@edu.sundsvall.se
070-191 72 52

Barbara Barth Bohlin
barbara.barth.bohlin@edu.sundsvall.se
070-190 83 20

Ursina Zürrer-Lindholm
ursina.zurrer.lindholm@edu.sundsvall.se
070-190 8311

Lázslo Kozma
laszlo.z.kozma@edu.sundsvall.se
070-190 79 08

 

Kontakt

Centrum för flerspråkigt lärande

060-19 84 61

Skolhusallén 9
852 32 Sundsvall

Kinda Moussa Hedin Skoladministratör

070-190 79 17, 060-19 84 61

Anna Hammar Administrativ Samordnare

070-190 36 42, 060-19 84 78

Var sidan till hjälp?

  • Om du lämnar personuppgifter här kommer vi att behandla dessa enligt dataskyddsförordningen GDPR. Läs mer på sundsvall.se/personuppgifter. Det du skriver skickas direkt till den som uppdaterar sidan.